неділя, 3 червня 2018 р.

Правоохоронна система мертва

Що ж, шановні диванні і недиванні експерти, в продовження попереднього допису (колективна заява жителів вул.Пилипенка та Лютневого повстання), надаю до вашої уваги відповідь від селищного голови щодо ремонту дорожнього покриття. 


На фото підкреслила ключові слова. Як бачите, В.В.Саверська-Лихошва нам повідомила, що неякісний ремонт (вул.Пилипенка) буде перероблений за рахунок ПП «Ремдор-буд». Так зобов’язує договір, укладений в 2017 році між Варвинською селищною радою та ПП «Ремдор-буд».

Відповідь датована 26-м квітня, але наразі повторний ремонт вул.Пилипенка (тепер вже коштом недобросовісного підрядника) й досі не здійснено. Такі діла… 

До речі, колективна заява від нас була направлена і до Варвинського відділення поліції. Але вже не з приводу стану дороги, а з приводу руху нашими вулицями  великовагового транспорту, зокрема фур. 

Але станом на 3 червня 2018 року жодної офіційної відповіді від поліції ми так і не отримали. Колективна заява написана 6-го квітня. Тобто пройшло вже більше місяця. А це означає, що працівники Варвинського відділення поліції ПОРУШИЛИ ЗАКОН, адже не надали відповідь на заяву в місячний термін.

Висновки очевидні. Правоохоронна система країни мертва.

пʼятниця, 6 квітня 2018 р.

Точка кипіння, або фурам - стоп!

Мабуть, у кожного є точка кипіння, коли уривається терпець. Такою точкою кипіння для нас, жителів вулиць Пилипенка та Лютневого повстання, став жахливий стан доріг на наших вулицях. У 2017 році вул. Пилипенка було відремонтовано. Ремонт коштував Варві 131 460 грн. 

Що ж, зараз із впевненістю вже можна сказати, що ці гроші з місцевого бюджету були викинуті на вітер, ну або комусь в кишені))) По-перше, приватне підприємство "Ремдор-буд", яке виконувало ремонт, зробило свою роботу неякісно. Ще перед виборами на зустрічі кандидатів на голову ОТГ заступник голови селища (зараз вже колишній) Бейкун С. розповідав про ремонт цієї вулиці і заявляв, що товщина асфальтних латок там 3 см. Зараз, коли латки вже поплили, явно видно, що аж ніяк не три, а близько одного сантиметра. По-друге, замовником послуги ремонту даної вулиці була В.В.Саверська-Лихошва, а це значить, що відповідальність за неякісний ремонт повністю покладена на неї. 

Менше року пройшло як вул. Пилипенка відремонтували і ось як виглядає дорога на цій вулиці сьогодні.





На фото нижче бачимо, що велика прямокутна латка, поплила й деформувалась.


А ось на цьому фото завдяки калюжкам чітко видно, що латка просіла.



І останнє фото з вул. Пилипенка, на якому червоним виділена маленька частинка асфальту, яка залишилась від прямокутної латки на цьому місці.


Очевидно, що винні в жахливому стані дороги не лише недобросовісний підрядник та голова, а й важковаговий транспорт, який щодня рухається по вулиці Пилипенка, зокрема фури.

Нещодавно ще на цій вулиці був порив "європейського" водогону. Комунальники знайшли місце пориву не з першого разу. Як наслідок - частина дороги по Пилипенка перекрита, бо там її перерили в пошуках пориву. Тож тепер транспорт об'їжджає цю частину дороги через вулицю Лютневого повстання. До Вашої уваги фото того, що зробили фури з дорогою на Лютневого повстання.

Це фото зроблене 2-го квітня.


А це фото зроблене сьогодні, 6-го квітня.


Як бачимо, за 4 дні руйнування дороги зроcло до неймовірних масштабів... Ось ще свіженькі фоточки із вулиці Лютневого повстання.










Ну і ще одне фото, на якому чітко видно сліди від широких колес важковагового транспорту.


А фури як їздили, так і їздять... А що ж буде далі?! Ми, жителі вулиць Пилипенка та Лютневого повстання, не збираємось чекати з моря погоди! Тому вже сьогодні, 6-го квітня 2018 року, в селищній раді та у відділенні поліції лежать наші заяви з підписами.

Ось копії заяв до поліції та голові громади.






Тож зараз Валентина Василівна разом з начальником Варвинського відділення поліції має активно працювати над вирішенням проблеми, а не ховати голову в пісок... Розробити шляхи об'їзду, залучити сільськогосподарські підприємства, чиї фури руйнують наші дороги, а також через вібрацію починають руйнуватись будинки людей... Якщо ці офіційні звернення не допоможуть і фури й надалі будуть їздити нашими вулицями, ми будемо змушені перекрити дорогу!  Вже є бажаючі.











субота, 20 січня 2018 р.

"Казали на базарі" або як перевірити інформацію, про яку "казали"

7 січня 2018 року дізналась нову для себе інформацію, яка стосується варвинського ринку. Одна небайдужа особа повідомила мені, що, подейкують, територію варвинського ринку продають прилуцькому підприємцю Анатолію Мірошниченку. Так як багато людей занепокоєні з приводу подальшого існування нашого базару, вважаю за необхідне висвітлити наступне.

На офіційному сайті Варвинської селищної ради знайшла наступну інформацію. 
Тож спробувала за вказаним кадастровим номером перевірити, хто на даний момент є власником ділянки під ринком. Але система Публічної кадастрової карти не знайшла дану ділянку за цим номером. 


Про проблеми в роботі кадастрової карти відомо давно. Отже, відправила до Варвинської селищної ради інформаційний запит.


А тепер переходимо до найцікавішого. До Вашої уваги відповідь від голови селищної ради.


Якщо хто не дуже розуміє мову документів, поясню, що трапилось.

Депутати попереднього скликання своїм рішенням дали право Варвинському районному споживчому товариству користуватись ділянкою під ринком до 3 грудня 2017 року. Після третього грудня ділянку під ринком мають намір продати на аукціоні (якщо точніше, продати право оренди на цю ділянку). Але Господарський суд Чернігівської області своєю Ухвалою забороняє це робити. Тож станом на сьогодні земля під варвинським ринком належить громаді.

Висновок: поки що немає підстав для паніки. Ринок наш. І нашим він точно буде принаймні до моменту, поки судове рішення у справі  №927/1076/17  набере законної сили. 01.02.2018 о 10:00 у приміщенні Господарського суду Чернігівської області буде підготовче судове засідання по цій справі за участю позивача - Варвинське районне споживче товариство та відповідача - Варвинська селищна рада.

Тож стежимо за розвитком подальших подій. 

P.S. Інформаційний запит відправила 15-го січня, а вже 20-го отримала відповідь, датовану 18-м числом. Приємно вражена, що не довелося довго чекати. На цей раз місцевим органам самоврядування плюс до карми)))