Мабуть, у кожного є точка кипіння, коли уривається терпець. Такою точкою кипіння для нас, жителів вулиць Пилипенка та Лютневого повстання, став жахливий стан доріг на наших вулицях. У 2017 році вул. Пилипенка було відремонтовано. Ремонт коштував Варві 131 460 грн.
Що ж, зараз із впевненістю вже можна сказати, що ці гроші з місцевого бюджету були викинуті на вітер, ну або комусь в кишені))) По-перше, приватне підприємство "Ремдор-буд", яке виконувало ремонт, зробило свою роботу неякісно. Ще перед виборами на зустрічі кандидатів на голову ОТГ заступник голови селища (зараз вже колишній) Бейкун С. розповідав про ремонт цієї вулиці і заявляв, що товщина асфальтних латок там 3 см. Зараз, коли латки вже поплили, явно видно, що аж ніяк не три, а близько одного сантиметра. По-друге, замовником послуги ремонту даної вулиці була В.В.Саверська-Лихошва, а це значить, що відповідальність за неякісний ремонт повністю покладена на неї.
Менше року пройшло як вул. Пилипенка відремонтували і ось як виглядає дорога на цій вулиці сьогодні.
Менше року пройшло як вул. Пилипенка відремонтували і ось як виглядає дорога на цій вулиці сьогодні.
А ось на цьому фото завдяки калюжкам чітко видно, що латка просіла.
І останнє фото з вул. Пилипенка, на якому червоним виділена маленька частинка асфальту, яка залишилась від прямокутної латки на цьому місці.
Очевидно, що винні в жахливому стані дороги не лише недобросовісний підрядник та голова, а й важковаговий транспорт, який щодня рухається по вулиці Пилипенка, зокрема фури.
Нещодавно ще на цій вулиці був порив "європейського" водогону. Комунальники знайшли місце пориву не з першого разу. Як наслідок - частина дороги по Пилипенка перекрита, бо там її перерили в пошуках пориву. Тож тепер транспорт об'їжджає цю частину дороги через вулицю Лютневого повстання. До Вашої уваги фото того, що зробили фури з дорогою на Лютневого повстання.
Це фото зроблене 2-го квітня.
А це фото зроблене сьогодні, 6-го квітня.
Як бачимо, за 4 дні руйнування дороги зроcло до неймовірних масштабів... Ось ще свіженькі фоточки із вулиці Лютневого повстання.
Ну і ще одне фото, на якому чітко видно сліди від широких колес важковагового транспорту.
А фури як їздили, так і їздять... А що ж буде далі?! Ми, жителі вулиць Пилипенка та Лютневого повстання, не збираємось чекати з моря погоди! Тому вже сьогодні, 6-го квітня 2018 року, в селищній раді та у відділенні поліції лежать наші заяви з підписами.
Ось копії заяв до поліції та голові громади.
Тож зараз Валентина Василівна разом з начальником Варвинського відділення поліції має активно працювати над вирішенням проблеми, а не ховати голову в пісок... Розробити шляхи об'їзду, залучити сільськогосподарські підприємства, чиї фури руйнують наші дороги, а також через вібрацію починають руйнуватись будинки людей... Якщо ці офіційні звернення не допоможуть і фури й надалі будуть їздити нашими вулицями, ми будемо змушені перекрити дорогу! Вже є бажаючі.

Немає коментарів:
Дописати коментар